yükleniyor
BARKODLU SATIŞ VE STOK TAKİP YAZILIMI
fujibarkod-programi
FujiBarkod POS Sistemi ile tanışın

KOLAYCA SATIŞ YAPMAYA BAŞLAYIN

FujiBarkod POS yazılımı, ürün ve kategorilerinizi kolayca tanımlayarak, dakikalar içinde sipariş ve ödeme almaya başlamanızı sağlayacak şekilde tasarlandı.

Perakende satış yapan işletmelerin satış noktalarında kullanmaları için geliştirilmiş olan FujiBarkod POS programı, satış odaklı çalışan işletmelerde bilgisayar tecrübesi olsun, olmasın herkes tarafından kullanılabilen bir uygulamadır.

Perakende satış yapan tüm firmaların ihtiyacını karşılayacak düzeyde programlanmış bir hızlı satış yazılımıdır, gelişmiş hızlı satış ekranı, kasiyer yönetimi ve zengin raporlama altyapısı ile işletmenizi kontrol altında tutmanızı sağlar.

Kulanıcı dostu arayüzü ile

Dünyanın en kolay Barkodlu Satış Programı

Basit, sade ve anlaşılır arayüzü ile sisteme adapte olmak ve kullanmak çok basit. Tüm buton, yazı ve elementler en iyi performansı alacağınız şekilde organize edildi. Kullanmak o kadar basit ki! Sadece bir kaç saate tüm sistemi kullanmayı öğrenmiş olacaksınız. Yardıma mı ihtiyacınız var? Hiç çekinmeden bizi arayın ve size en kısa sürede yardımcı olalım.

Bir ürünü satmak için tek yapmanız gereken ürün barkodunun okutulmasıdır. Barkod okuyucunuz olmasa bile ürün listesinden ürünü seçerek satışını yapabilirsiniz.Her satış sonunda isterseniz müşterinize resmi değeri olmayan alışverişine ait bilgi fişi vermenizi sağlar.Yetkilendirme özelliği ile farklı kullanıcılar tanımlanarak vardiyalı çalışan işletmelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

fujibarkod-programi-satis-ekrani
fujibarkod-programi-rapor-sayfasi
Gelişmiş raporlar ve analizler

Esnek Raporlama

Günlük iş sürecinizin sonunda gün özeti, satışlar, tahsilat ve gün sonu vb. rapor ve analizleri içeren gelişmiş raporlama özellikleri sunuyoruz.

CARİ TAKİBİ

Müşterilerinizi veya toptancılarınızı tanımlayın ve tüm veresiye borç bilgilerini takip edin.Toplam borç tutarlarını,kalan toplam ödemelerini vb. bilgileri takip etmeniz artık çok kolay.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.